W ciągu ponad 20-letniej obecności na rynku nabyliśmy doświadczenie, wiedzę techniczną oraz rozbudowaliśmy park maszynowy umożliwiające nam pełną, samodzielną kontrolę nad procesem produkcyjnym, od momentu projektowania i wykonania formy po produkcję wyrobu. Dział Techniczny i Narzędziowy analizuje kierowane do niego zapytania i oferuje kompletną, fachową pomoc w doborze rozwiązań spełniających kryteria klienta. Oprócz rozwiązań technicznych zajmujemy się również doborem odpowiedniego materiału, w oparciu o stosowane przez nas mieszanki gumowe, oparte o szeroki zakres baz kauczukowych (NR, EPDM, SBR, NBR, CR, FKM, VMQ, FVMQ).

Na podstawie informacji przesłanych przez klienta (rysunku technicznego/próbki profilu lub uszczelki/plików dokumentacji CAD o rozszerzeniach .dwg, .dxf, .prt,) przygotowywana jest oferta produkcji z uwzględnieniem warunków współpracy oraz dostawy, po których akceptacji przystępujemy do wykonania matrycy produkcyjnej oraz pierwszej, próbnej partii wyrobów. Dysponujemy urządzeniami CNC, frezarkami, tokarkami i elektrodrążarkami drutowymi pozwalającymi na projektowanie i wykonanie form oraz ustników w ramach własnego parku maszynowego, co umożliwia nam pełną kontrolę tych procesów oraz znacząco redukuje ich koszty. Po akceptacji partii próbnej przystępujemy do seryjnej produkcji wyrobów.

Co powinno zawierać zapytanie ofertowe?

  • rysunek techniczny profilu/uszczelki z wymiarami i tolerancjami (pliki dokumentacji CAD o rozszerzeniach .dwg, .dxf, .prt) lub gotowy wyrób, który zostanie przez nas zwymiarowany
  • wymagania środowiska pracy dla produktu
  • ogólną specyfikę materiału z którego produkt ma być wykonany (właściwości fizyczne, kolor itp.)
  • miejsce stosowania produktu
  • szacowane, roczne ilości zakupu

Zapytania ofertowe prosimy przesyłać na adres: biuro@gumotest.pl